Агни Йога (Живая Этика), Теософия, наследие семьи Рерихов, Е.П.Блаватской и их Учителей
Forum.Roerich
Живая Этика (Агни Йога), Теософия

Правила форума Справка Расширения Форум
Регистрация :: Забыли пароль?

Поиск: в Google по Агни Йоге

Создать новую тему Ответ
Показать только "Спасибо!"
Показать важные сообщения
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 08.03.2012, 14:13   #1
Константин Михов
 
Рег-ция: 14.02.2012
Адрес: България, Варна
Сообщения: 20
Благодарности: 6
Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщениях
Отправить сообщение для Константин Михов с помощью Skype™
По умолчанию Привет!

Привет из Болгарии сначала сказать, что люди здесь, в моем городе Варна затоплены огромные учения будет пойло и шарлатанов приходят и ведут себя, как большой учител. для меня моя святая земля это только учения Агни Йоги, и очень Недавно обнаружен и Грант Агни Йоги также считают, что продолжение великого учения. Однако вызывает тревогу, однако, я не могу с точностью анализировать новые области практики и источников, которые появляются на Агни Йоге в нашей лет.Читатъ довольно противоречивые отзывы Микушина Татьяна и ее работа, и хотя многие люди в Болгарии заинтересованы в Дънови думаю, что не только его учение станало хуже, но и то, что он нигде не упоминается в Агни Йоге для меня достаточно.Toy остается чистым и добрым человеком для меня, но если вы хотите расти Духовностъ no я должен придерживайтесь только основных учение.Я шокирован тем, что говорит Микушина DK было Темно, не знаю его ни я анализировал, поэтому не могу судить, но вы понимаете, что его осуждение этого человека препятствует дальнейшему мой анализ, и Sirius, потому что они часто встречаются на его имя Агни yoga.Kakvo думать о
www.wmea-world.org

Joleen учитель попросил меня обратиться за первый йога Агни практике в моей жизни, и, хотя говорить только по электронной почте с Неа, она всегда помогала мне с невероятно ценные советы.

Я прошу прощения за мой русский использовали Google Translator.
Константин Михов вне форума  
Показать ответы на данное сообщение Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.03.2012, 15:07   #2
Dar
 
Аватар для Dar
 
Рег-ция: 05.05.2006
Адрес: Москва
Сообщения: 20,430
Записей в дневнике: 9
Благодарности: 817
Поблагодарили 2,419 раз(а) в 1,452 сообщениях
По умолчанию Ответ: Привет!

Здравей! Добре дошли в нашия форум. Ако се интересувате от някакви въпроси, моля използвайте търсачката, които имаме във форума. Надявам се, че ще намерите отговорите на вашите въпроси.
http://forum.roerich.info/search.php

Или да изтеглите и инсталирате софтуера на Вашето търсене.
http://aysearch.roerich.info/download.php?book=130

На добър час.
__________________
Иерархия, 413 ... Мы оберегаем лишь на правильном пути.

Последний раз редактировалось Dar, 08.03.2012 в 15:17.
Dar вне форума  
Показать ответы на данное сообщение Ответить с цитированием Вверх
Старый 08.03.2012, 22:18   #3
белорус
 
Аватар для белорус
 
Рег-ция: 31.10.2007
Сообщения: 401
Благодарности: 0
Поблагодарили 99 раз(а) в 61 сообщениях
По умолчанию Ответ: Привет!

Петр Донов упоимнается а Письмах Е.И. Рерих за 1935 год. О нем Владыка сказал : Чистый устремленный дух. Но это нельзя сказать о последователях. Вы сами понимаете что будет если чистый свет пропустить через мутное сознание. Искажения не минуемы.
__________________
Каждый достоин той участи, которую имеет.
белорус вне форума  
Показать ответы на данное сообщение Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.03.2012, 11:40   #4
Константин Михов
 
Рег-ция: 14.02.2012
Адрес: България, Варна
Сообщения: 20
Благодарности: 6
Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщениях
Отправить сообщение для Константин Михов с помощью Skype™
По умолчанию Ответ: Привет!

Очень интересным фактом является то, что вскоре после того как я поставил вопрос здесъ, прочтите это из работы Б.Н.А. написал следующее:

66. (10 марта). Всегда проверяйте, не отрицаю, потому что только путем поощрения можно чего-то добиться. Осуждение и неприятие не наши методы. Зачем осуждать и тем самым вызывая ненужные и яростный бой, или то, что отрицать утверждения, если товар может быть достигнута гораздо лучшие результаты.Акция будет закрыть эту тему осуждения, и которая отрицает как непригодные и повышения осведомленности о следующем шаге в понимании того, где недостатки того или иного явления осудит себя с убедительной доказательства.

Теперь я понимаю, почему предыдущая тема была Сириус закрыто.Важный продолжать развивать свой ​​дух с преподаванием.

Последний раз редактировалось Константин Михов, 09.03.2012 в 11:43.
Константин Михов вне форума  
Показать ответы на данное сообщение Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.03.2012, 02:45   #5
Amarilis
Banned
 
Рег-ция: 06.01.2009
Адрес: Восток-Запад
Сообщения: 8,786
Благодарности: 704
Поблагодарили 2,355 раз(а) в 1,486 сообщениях
По умолчанию Ответ: Привет!

Цитата:
Сообщение от Константин Михов Посмотреть сообщение
Привет из Болгарии сначала сказать, что люди здесь, в моем городе Варна затоплены огромные учения будет пойло и шарлатанов приходят и ведут себя, как большой учител. для меня моя святая земля это только учения Агни Йоги, и очень Недавно обнаружен и Грант Агни Йоги также считают, что продолжение великого учения.
Омраам Микаел Айванхов.
Неговото учение има универсално приложение, и методите, които дава отговарят все повече на промяната на мисленето на хората и на проблемите, пред които ежедневния живот ни изправя. Неговата постоянна грижа винаги беше, както той самият казва, да бъде полезен на своите съвременници, да им помогне да открият в самите себе си силите, които са заложени от Създателя, и да участва в установяването на дълбоки братски отношения между всички хора по земята, на един златен век за човечеството.
Божья то любов разрешала всички те проблеми!
Amarilis вне форума  
Показать ответы на данное сообщение Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.03.2012, 07:01   #6
Юрий Ганков
 
Аватар для Юрий Ганков
 
Рег-ция: 21.01.2005
Адрес: г. Салехард
Сообщения: 4,570
Благодарности: 97
Поблагодарили 372 раз(а) в 282 сообщениях
Отправить сообщение для Юрий Ганков с помощью AIM Отправить сообщение для Юрий Ганков с помощью Yahoo
По умолчанию Ответ: Привет!

Цитата:
Сообщение от Константин Михов Посмотреть сообщение
Привет из Болгарии сначала сказать, что люди здесь, в моем городе Варна затоплены огромные учения будет пойло и шарлатанов приходят и ведут себя, как большой учител. для меня моя святая земля это только учения Агни Йоги, и очень Недавно обнаружен и Грант Агни Йоги также считают, что продолжение великого учения. Однако вызывает тревогу, однако, я не могу с точностью анализировать новые области практики и источников, которые появляются на Агни Йоге в нашей лет.Читатъ довольно противоречивые отзывы Микушина Татьяна и ее работа, и хотя многие люди в Болгарии заинтересованы в Дънови думаю, что не только его учение станало хуже, но и то, что он нигде не упоминается в Агни Йоге для меня достаточно.Toy остается чистым и добрым человеком для меня, но если вы хотите расти Духовностъ no я должен придерживайтесь только основных учение.Я шокирован тем, что говорит Микушина DK было Темно, не знаю его ни я анализировал, поэтому не могу судить, но вы понимаете, что его осуждение этого человека препятствует дальнейшему мой анализ, и Sirius, потому что они часто встречаются на его имя Агни yoga.Kakvo думать о
www.wmea-world.org

Joleen учитель попросил меня обратиться за первый йога Агни практике в моей жизни, и, хотя говорить только по электронной почте с Неа, она всегда помогала мне с невероятно ценные советы.

Я прошу прощения за мой русский использовали Google Translator.
Здравей! Превода е наистина отвратителен. За диктовките на Микушина говорехме доста и основната мисъл е, че ние не ги приемаме. Кажи със какво можем да ти помогнем? Тук са само приятели. Към какво учение се отнасяш във България? Петър Дънов? Към него отношението също не е еднозначно. Но като цяло - добро.
__________________
Tantum possumus, quantum scimus - Мы можем столько, сколько мы знаем.
Истина просторна и одинока - Иванка Руденко.
Я Юра - Ура!
Юрий Ганков вне форума  
Показать ответы на данное сообщение Ответить с цитированием Вверх
Старый 12.03.2012, 18:52   #7
Константин Михов
 
Рег-ция: 14.02.2012
Адрес: България, Варна
Сообщения: 20
Благодарности: 6
Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщениях
Отправить сообщение для Константин Михов с помощью Skype™
По умолчанию Ответ: Привет!

Здравейте, не знаех, че е позволено да пиша на български тук.Главно се придържам само към Агни и Грани Агни Йога и се обръщам за съвети към Joleen от wmea-world.org когато не разбирам нещо.Станахме много близки с нея, тя беше душата, която ми даде подтик да приложа учението в живота.Да нямам физически контакт с учител в началото(чета от 7години прилагам учението в живота от януари 2012) на ученичеството е трудно за мен.Има и странни лекции в scribd.com които също са ми интересни кой и къде ги изнася не знам http://www.scribd.com/doc/75508520/%D0%9B%D0%B5%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%94%D0%B5%D0%BA%D0%B5%D0%BC%D0%B2%D1%80%D0%B8-2011, но никой не е потвърдил пред мене дали може да се има доверие на тези лекции.

Дънов не следвам и никога няма да го правя, не чувствам тази нужда.От неговото учение съм взел само няколко практически съвети за водата и билките.

Много е лошо, че никъде в България няма обединение както е в другите страни като Украйна и Русия примерно.Агни йога учениците тук са разпръснати и възмутени от предишното предателство на идеалите на учението от бившите директори на Ръорих обществото.Наскоро се опитах да започна да изнасям лекции-дискусии на Агни Йога тематика във библиотека "Виделина" във Варна.Силите ми стигнаха за 2лекции.Тази библиотека се води като за място за разширяване на съзнанието, но там се правят такива кощунства и се изнасят лъжеучения постоянно.За шарлатаните казах вече.Но на моите лекции беше пълно с егойзъм, спорове, открих присмех заяждане, и цялата положителна информация, която давах донякъде беше заличена от тези негативизми.

Хубавото е че там намерих и няколко прекрасни човека.Ако някога се основе Ашрам във Варна ще ги извикам там.В нашите години най-нужно е да има къде практически да се учиш да действаш със силите на мисълта си.Затова Абрамов ми помогна много със знание как да усиля мисълта си много, ако хората се научат да влагат най-силната си воля в мислите, и постоянно да я усилват, няма да има нужда да мислим за ежедневните грижи, по простата причина, че заедно със нашия духовен учител ще можем да градим света със силата на мислите във и извън нас такъв какъвто Бог е предвил.Виждам, че в Украйна имат такава школа и практикуват мислетворчество, Виктор Съботинов ме покани през май 28-7 юни на семинара в Крим "Healing in the New age" и смятам да отида.

Мечтата ми е да стана писател и музикант(песни и музика в която да има невероятно смислени тексктове които да предават идеите на учението просто и чрез песен и със невероятна мелодия, без ревове и дразнещи китарни звуци, сега изучавам хармонията в музиката и пиша песни, които се надявам да развия да бъдат достойни за извисяване на световното съзнание) и нов тип -доктор хомеопатичен психолог който да може ползва мислителните си сили и универсалната енергия на добро ниво.Да давам от себе си ме кара да се чувствам невероятно.Затова търся в момента практическо приложение на учението и не-механични техники за развитие в тази насока.

Работата, която сега ме заробва е единствено способ за набиране на средства, и по-малко житейски опит.Затова и искам толкова много да развия мислетворчеството си, че да не ми е нужно да мисля за себе си и съществуването си въобще.Даже днес си мислех, понеже днес трябваше да ми подновят договора за работа, и си казах ако решат да ме уволняват отивам в планината и стоя там докато не развия воля която е по силна от физическите нужди с която да засиля мисълта си, но кармата ми и Бог имат други планове за мене и шефа ме задържа.От този договор зависеше дали ще мога да си купя акустична китара сега.Явно ще продължавам да тренирам мисълта си в апартамент.

Ще Разгледам Омраам Микаел Айванхов.

Благодаря!

Последний раз редактировалось Константин Михов, 12.03.2012 в 18:59.
Константин Михов вне форума  
Показать ответы на данное сообщение Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.03.2012, 06:45   #8
Юрий Ганков
 
Аватар для Юрий Ганков
 
Рег-ция: 21.01.2005
Адрес: г. Салехард
Сообщения: 4,570
Благодарности: 97
Поблагодарили 372 раз(а) в 282 сообщениях
Отправить сообщение для Юрий Ганков с помощью AIM Отправить сообщение для Юрий Ганков с помощью Yahoo
По умолчанию Ответ: Привет!

Не че е тук за български..просто хората видяха, че имаш проблеми със руския език и със превода, затова ти отговориха на български...А иначе би било малко нетолерантно да си говорим на български. Это сега ще ти напиша още веднъж и ще мина на руски.

Малко съм учуден, че се опитваш да изнасяш лекции по АЙ. Сигурен ли си, че няма да навредиш по този начин? Един от основните принципи на духовното учение е това, че човекът трябва да достигне до таково ниво на съзнание че да приеме и осъзнае информацията, която носи Учението. Иначе няма да стане нищо, ще бъде пълно неразбиране и от тук идват освиркиванията и споровете. Нашият принцип, дан от Учението гласи - не приканвай никой, защото всеки приканен като камък ще повисне на шията ти. Има се напредвид именно приканен, но не готов за Учението човек...Учението е малко интимна работа. То е расчитано на работа върху себе си и едина на един с Книгата. Има и общуване, разбира се...но основната работа е с книгата. А след като поработиш с книгите, всичко, което си разбрал, трябва да прилагаш в живота. Така казва Учението - върви по живота но по горния път. Но по живота.....Както трябва сам да разбереш никой не може да ти го объясни. Затова аз не бих рискувал да изнасям лекции...Не и ако не съм Абрамов...поне....

Работата е нужна не само за заработване на средства..Тя е нужна да не се откъсваш от живота, да живееш сред хората а не в пещера...Ние имаме назначен кръг от хора в съдбата си и не бива да ги избягваме. Работата е втория начин да прилагаш Учението в живота, среди хората...Има и тези, които стават отшелници, но са явно от тези, които са завършили своята работа среди хората....

Много поздрави. Пиши...
__________________
Tantum possumus, quantum scimus - Мы можем столько, сколько мы знаем.
Истина просторна и одинока - Иванка Руденко.
Я Юра - Ура!

Последний раз редактировалось Юрий Ганков, 13.03.2012 в 06:55.
Юрий Ганков вне форума  
Показать ответы на данное сообщение Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.03.2012, 06:54   #9
Юрий Ганков
 
Аватар для Юрий Ганков
 
Рег-ция: 21.01.2005
Адрес: г. Салехард
Сообщения: 4,570
Благодарности: 97
Поблагодарили 372 раз(а) в 282 сообщениях
Отправить сообщение для Юрий Ганков с помощью AIM Отправить сообщение для Юрий Ганков с помощью Yahoo
По умолчанию Ответ: Привет!

Цитата:
Сообщение от Белый росс Посмотреть сообщение
Петр Донов упоимнается а Письмах Е.И. Рерих за 1935 год. О нем Владыка сказал : Чистый устремленный дух. Но это нельзя сказать о последователях. Вы сами понимаете что будет если чистый свет пропустить через мутное сознание. Искажения не минуемы.
Поддерживаю....Петр Дынов (так правильно...не Донов а Дынов, слово дыно - дно (рус.)...тгда правильнее было бы переводить Днов...но фамилии не переводятся) мне тоже очень нравится...а то, чего наворочали в Болгарии Дыновисты (Доновцы) привело к тому, что их уже приравнивают к секте...подобной другим деструктивным и тоталитарным сектам.....Но книги самого Дынова читаю с удовольствием и Айванхова тоже...но у Айванхова слишком много прозы....не так концентрированы тексты....
__________________
Tantum possumus, quantum scimus - Мы можем столько, сколько мы знаем.
Истина просторна и одинока - Иванка Руденко.
Я Юра - Ура!

Последний раз редактировалось Юрий Ганков, 13.03.2012 в 07:02.
Юрий Ганков вне форума  
Показать ответы на данное сообщение Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.03.2012, 06:59   #10
Юрий Ганков
 
Аватар для Юрий Ганков
 
Рег-ция: 21.01.2005
Адрес: г. Салехард
Сообщения: 4,570
Благодарности: 97
Поблагодарили 372 раз(а) в 282 сообщениях
Отправить сообщение для Юрий Ганков с помощью AIM Отправить сообщение для Юрий Ганков с помощью Yahoo
По умолчанию Ответ: Привет!

Цитата:
Сообщение от Константин Михов Посмотреть сообщение
....Теперь я понимаю, почему предыдущая тема была Сириус закрыто.Важный продолжать развивать свой ​​дух с преподаванием.
Бог с ним с Сириусом...а вот насчет развития духа в преподавании.......в предыдущем ответе я писал - стоит ли? Уверены ли? Сомнительно, чтоб дух развивался именно в преподавании...если не развился до этого в изучении...Такие вопросы, конечно же нужно обдумывать получше...
__________________
Tantum possumus, quantum scimus - Мы можем столько, сколько мы знаем.
Истина просторна и одинока - Иванка Руденко.
Я Юра - Ура!
Юрий Ганков вне форума  
Показать ответы на данное сообщение Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.03.2012, 11:36   #11
Константин Михов
 
Рег-ция: 14.02.2012
Адрес: България, Варна
Сообщения: 20
Благодарности: 6
Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщениях
Отправить сообщение для Константин Михов с помощью Skype™
По умолчанию Ответ: Привет!

Цитата:
Сообщение от Юрий Ганков Посмотреть сообщение
Не че е тук за български..просто хората видяха, че имаш проблеми със руския език и със превода, затова ти отговориха на български...А иначе би било малко нетолерантно да си говорим на български. Это сега ще ти напиша още веднъж и ще мина на руски.

Малко съм учуден, че се опитваш да изнасяш лекции по АЙ. Сигурен ли си, че няма да навредиш по този начин? Един от основните принципи на духовното учение е това, че човекът трябва да достигне до таково ниво на съзнание че да приеме и осъзнае информацията, която носи Учението. Иначе няма да стане нищо, ще бъде пълно неразбиране и от тук идват освиркиванията и споровете. Нашият принцип, дан от Учението гласи - не приканвай никой, защото всеки приканен като камък ще повисне на шията ти. Има се напредвид именно приканен, но не готов за Учението човек...Учението е малко интимна работа. То е расчитано на работа върху себе си и едина на един с Книгата. Има и общуване, разбира се...но основната работа е с книгата. А след като поработиш с книгите, всичко, което си разбрал, трябва да прилагаш в живота. Така казва Учението - върви по живота но по горния път. Но по живота.....Както трябва сам да разбереш никой не може да ти го объясни. Затова аз не бих рискувал да изнасям лекции...Не и ако не съм Абрамов...поне....

Работата е нужна не само за заработване на средства..Тя е нужна да не се откъсваш от живота, да живееш сред хората а не в пещера...Ние имаме назначен кръг от хора в съдбата си и не бива да ги избягваме. Работата е втория начин да прилагаш Учението в живота, среди хората...Има и тези, които стават отшелници, но са явно от тези, които са завършили своята работа среди хората....

Много поздрави. Пиши...
Още веднъж се извинявам, че отговарям на български в момента изувачам руски и украйнски, но съм в начално ниво.

За лекциите никога не съм имал съмнение, че това което се опитах да направя е правилно.Учението не трябва да се дава на неподготвените, но как ще отсеем кои са те, ако сме заключени в себе си и не говорим с никой или с 2-3 човека?Аз не се смятам за човек който преподава учението по-скоро се опитах да осветя и намеря вече подготвени хора, с който имам сходно съзнание.А аз определено намерих осъзнати хора в това лошо място, това са хора търсещи и искренни,които имаха не по-малко знание от мене, които имаха нужда да разберат, че не са сами в учението, които имат нужда да видят ,че и други хора го следват и се опитват да прилагат в живота.Ето такива хора смятам трябва да се търсят навсякъде дори и със цената на грешките.Разбирам, че учението трябва да се пази, от хора, които са неподготвени, но смятам, че трябва да се правят добре балансирани рискове в това отношение за да не изпуснем да разгорим доброто, в хората.Тези лецкии за тяхното провеждане, лично съм искал разрешение от учителката Joleen за тематиката и я информирах лично за резултатите, така, че рискът наистина беше добре координиран.Нека не забравяме, сега условията са променени,за разлика от годините в които е издадена Агни Йога и средствата за комуникация не случайно са повече, за да достига учението до повече хора, и затова трябва те да се търсят и да се намират начини за нашето всеобщо обединение.

Що се отнася до работата, съм съгласен нормално е да се работи сред хора за да се научат новите уроци на кармата или да се изплати.Но когато човек знае, че има работа, която би помогнала още повече на хората,и да стой на старата си работа където е 1000 пъти по-малко полезен това е найстина мъчително.Аз не се привличам от мисълта да бъда отшелник, по скоро смятам, че трябва да има зареждащи периоди(30-40дни), когато човек се откъсва от света за да се зареди и пречисти, за да може след това да отдава от себе си с тройно по-голяма сила.В този смисъл беше и предишния ми постинг за планината.

Замислете се обаче, колко работи от живота могат да бъдат творени с мисъл, след като в надземния свят всичко става с помоща на мисълта, няма ли да е най-добре да се научим още тук на земята да работим с 80% мисъл и с най-много 20% физическо тяло.Това ще улесни живота на всички хора невероятно много, ще изчезне глада, жаждата,ще изчезне необходимостта от петрол,телефони,автомобили,ще изчезнат болестите при добрите хора, това трябва да е нашата главна цел практическото използване на мисълта за добро чрез наставничеството на Агни Йога.

А обединените със мисъл дузина хора могат да работят и творят невъобразимо по-добре и по-полезно от милиони хора които използват най-вече физическите средства.Ето затова защото знам, че всичко е възможно с помоща на мисълта затова се чувствам като затворник на материалното понякога.Мечтите ми разкриват, красотата на мислетворчеството и когато сравнявам света на мечтите с физическия тогава успявам да видя колко неща мога да се подобрят и тогава се чувствам най-задушен от ежедневието.
Константин Михов вне форума  
Показать ответы на данное сообщение Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.03.2012, 21:31   #12
Константин Михов
 
Рег-ция: 14.02.2012
Адрес: България, Варна
Сообщения: 20
Благодарности: 6
Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщениях
Отправить сообщение для Константин Михов с помощью Skype™
По умолчанию Ответ: Привет!

Цитата:
Сообщение от Юрий Ганков Посмотреть сообщение
Цитата:
Сообщение от Константин Михов Посмотреть сообщение
....Теперь я понимаю, почему предыдущая тема была Сириус закрыто.Важный продолжать развивать свой ​​дух с преподаванием.
Бог с ним с Сириусом...а вот насчет развития духа в преподавании.......в предыдущем ответе я писал - стоит ли? Уверены ли? Сомнительно, чтоб дух развивался именно в преподавании...если не развился до этого в изучении...Такие вопросы, конечно же нужно обдумывать получше...
Този гоогъл наистина превежда лошо имах предвид тук да се развиваме с учението не да го преподавам отне ми време да ви разбера.Тук ще вмъкна и част от красотата на написаното от Абрамов:

Ще бъде достигнато всичко, което се залага във вид на зачатъчен зародиш в микрокосмоса на човека, залагано съзнателно и целеустремено по волята на духа, но трябва, трябва да се започне, трябва да се положи началото на всяко желано свойство, на всяка способност, на всеки елемент от могъществото на духа със съзнанието, че може да бъде достигнато, че всичко е достижимо.
Константин Михов вне форума  
Показать ответы на данное сообщение Ответить с цитированием Вверх
Создать новую тему Ответ

  Агни Йога (Живая Этика), Теософия, наследие семьи Рерихов, Е.П.Блаватской и их Учителей > Живая Этика (Агни Йога), Теософия > Свободный разговор

Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
ПРИВЕТ ВОСТОКА. Музыкальное путешествие. ЕлизаветаБогданова Музыкальное творчество 1 20.01.2012 11:24

Быстрый переход

Часовой пояс GMT +3, время: 00:42.


Дельфис Орифламма Agni-Yoga Top Sites Энциклопедия Агни Йоги МАДРА Практика Агни Йоги